Zbliżają sie moje urodziny –  czas podsumowania całego roku!

ja-w-skoku.jpg111Witaj, chcę Ci się do czegoś przyznać! Po raz, pierwszy na forum robię podsumowanie roku.

Tak sobie pomyślałam, że mój  blog doskonale się do tego nadaje. Tym bardziej, że coraz to więcej ludzi chce mnie poznać.

Może Cię to zdziwi, ale mój rok kalendarzowy od wielu lat zaczyna się od moich urodzin, które obchodzę 3.08.2014  -3.08.2015.Na zdjęciu robię właśnie  taki  gigantyczny skok w kierunku rozwoju.

Z okazji zeszłorocznych urodzin zrobiłam sobie prezent i wykupiłam szkolenie Train The Trainer w ramach szkoleń Har’a Ekera. Organizatorami byli http://www.milewskipartnerzy.pl

Szkolenie odbyło się w Rawie Mazowieckiej. Przyznam Ci się, że nie mogłam się doczekać tego dnia 8 września. A, wiesz, jak się na coś ważnego czeka, to czas rozciąga się, jak guma… tak było ze mną. Czy znasz to uczucie?

Kiedy dojechałam na miejsce, zostałam zakwaterowana w ogromnym hotelu, w którym jest 4 km. korytarzy i naprawdę można się pogubić. Co zresztą mi się udawało. Na szczęście trafiałam po strzałkach na właściwe miejsce.

Szkolenie było bardzo intensywne. prowadził (Blair Singer) Gdy patrzę z perspektywy czasu…..  5 dni mój mózg, pomimo atmosfery zabawy i wykorzystania strategii przyspieszających zapamiętanie, był bardzo obciążony.  Wszyscy się świetnie bawiliśmy. Poniżej zamieszczam parę fotek z tego intensywnego szkolenia.

 

IMG_20140912_221150

milewscy

IMG_20140912_172022

http://www.milewskipartnerzy.pl

Najciekawszy punkt szkolenia miał nadejść. Wcześniej powiedziano nam ,że mamy być przebrani i przesłać ulubiony utwór muzyczny. Więc wysłałam, chociaż nie wiedziałam, do czego miał służyć.

4 dnia dowiedziałam się, że  będzie tzw „Noc skandaliczna”, i że mam się przebrać i przygotować show, oraz  zaśpiewać przesłany wcześniej  utwór :

Jak to usłyszałam, to nogi się pode mną ugięły. Wybrałam Canon Bacha a nikt nie śpiewa canonu Bacha. Jednak  udało się o 10 minutach zaczęła

się moja kreacja.                                                         noc skandalicznaC_110135cała noc skandaliczna 0129

Do Canonu  ułożyłam słowa i  „zaśpiewałam”, tańcząc jako nimfa (miałam takie przebranie, z wiankiem).  Po skończonym moim debiucie, ze zdziwieniem usłyszałam ogromne brawa. Dziękowałam wszystkim za wsparcie.To było dla mnie ciekawe, jedyne i niepowtarzalne doświadczenie. dziękuję http://www.milewskipartnerzy.pl

A, oto parę fotek coraz bardziej sie przekonuje, że Wszys­tko jest możli­we.

Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su.

Zapraszam na kolejne  artykuły   z serii  podsumowanie roku.  Jak  pojechałam na szkoleniu Anthonego Robbinsa zrealizowałam  w ciagu jednego dnia 3 moje życzenia.

Your email address will not be published. Required fields are marked *