Poznaj opinie zadowolonych klientów

Co klienci mówią o Grażynie Wieczorek?

Pani Grazynko!

Wielkie dzieki za uratowanie mnie z klopotow rwy kulszowej, która zjawila sie poraz pierwszy w moim zyciu kiedy to przyjechałem do Polski, aby uczestniczyć w weselu.

Ból był nie do wytrzymania dostałem śline leki przeciwbulowe i łykałem je co 4 godziny. Moje uczesnicto w weselu było wątpliwe.nie moglem sie poruszać.
Szczęście mi sprzyjalo bo poznalem Pania w momencie zaistnienia moich klopotow i ze znalazlem sie odrazu w rekach specjalistki znajacej metody szybkiej  ucieczki od potwornego bolu jaki mnie dopadl. Oprocz tego, ze wrocilem do normy po trzech seansach, to przyswoilem sobie slownictwo  i zasady  mechaniki i inzynierii ciała ” co jako specjaliście w mechanice i inzynierii nie było proste,  po wysłuchaniu i zebraniu wiedzy zrodził sie nawet pomysł na patent.  jak pomóc innym w podobnych problemach na wieksza skalę.
Ćwiczenia zalecone i wykonuje  codziennie.w celu dalszej poprawy zdrowia. obecnie juz jestem w USA. Dzieki pracy nad moim ciałem  iciałem usyskałem zniwelowanie ostrego bólu po 2 tygodniach  ( trzech sesjach)  pozatym uzyskałem wiekszą elastyczność ciała  co jest dla mnie ważne gdyz jestem zapalonym narciarzem mimo moich skończonych 74 lat. mam sport ten zamierzam kontynuować długo.
Pani Grazynka jest tak mila osoba, ze  nie mialbym nic przeciwko temu ażeby jeszcze raz doznac ataku rwy kulszowej tylko po to azeby  znalezc sie  znowu w cudownych rekach wspanialej specjalistki. Mysle jednak, ze powinienem pomyslec o bezbolesnym pretekscie kolejnego spotkania sie z Pania Grazynka.moze uda mi sie w lipcu przyjechać do Polski obecnie jestem i mieszkam w USA.
Wdzieczny pacjent, prof Marian Mazurkiewicz- od 50 lat lat pasjonuje mnie technologia rozdrabniania cząstek materiałów metalicznych i mineralnych do wielkości mikro- i nanometrycznej (jako jeden z dwóch pierwszych naukowców na świecie).
prof. Marian Mazurkiewicz

Specjalista od NanoTechnologii

Podziwiam Grażynę za to w jaki sposób połączyła różne techniki i dziedziny wiedzy, by stworzyć swój własny, unikatowy styl pracy z ciałem i umysłem  Mechanikę, Inzynierię Ciała i Umysłu. Moja sylwetka – kiedyś przygarbiona, z wystającą prawą łopatką,raptem po  czterech sesjach  teraz jest prostsza, bardziej symetryczna, a ja zyskałam większą uważność w ciele na to jak siedzę i jak się poruszam.  Zdumiewajace jest to, że Ten proces zmiany sylwetki ciągle trwa, wciąż widzę niesamowite efekty. Sesje z Grażyną są holistyczne, dotykają poziomów umysłowych, emocjonalnych i duchowych co bardzo przyspiesza proces.
Dziękuję Grażynko!
Iwona Kubiak

certyfikowany coach ACC, twórca i kierownik pierwszych w Polsce studiów Podyplomowych z Life Coachingu., CentrumCoachingu

Przypominam sobie coaching Grażyny trwający dwa dni   i  nasz uśmiech i moje zdziwienie z  szybkiej  zmiany mojej sylwetki, zwiększonej elastyczności jasności myślenia  radości z postępu. Propozycja Grażyny jest  inna. Inna, niż wszystko co znasz.

Wiem co mówię bo sam się tym zajmuję. Miarą zawodowstwa.Miarą mistrzostwa są lata praktyki. Talent, zaangażowanie i wezwanie… To wszystko ma Grażyna.Kinezjologia i  praca z ciałem  na szczycie Światowej kompetencji, zmiany są zdumiewające.

W tym dniu to ona była moim coachem. Grażyna. Grażyna Wieczorek i były to dwa dni doświadczania JEJ COACHINGU. Zmiany na poziomie somatycznym, komórkowym, mięśniowym, ścięgnowym i sam nie wiem czym jeszcze i zapewniam, Grażyna jest w tym rewelacyjna. Później sprawy  dzieją się  jakby same, a zmiana rodzi i utrwala. Diagnostyka i kinezjologia w najlepszym wydaniu.

Na stole… niedbale i przypadkowo otwarta, na stronie z osobistą dedykacją, spoczywała majestatycznie, niczym biblia, książka… Gruba książka. Książka o której słyszałem ale jakoś… Wiesz o co chodzi? Książka Ovena Fitzpatricka, pomyślana jako wywiad, rozmowa ucznia z nauczycielem. Mistrza z nauczycielem, a zatytułowana po prostu i zwyczajnie ROZMOWY.

I sam nie wiem, jak to dalej się działo, ale czułem, że musze ją koniecznie przeczytać (Rany to się nazywa manipulacja. Daj Boże takiej więcej…) Po powrocie do domu zacząłem czytać, nagle wszystkie sprawy pilne zeszły na dalszy plan, nawet ponaglenia z urzędu skarbowe nie były istotne .

A i jeszcze jedno, tak się zastanawiam, co wymyśliłby  Richard, czego zrobiłby więcej i kim stawał, gdyby przeszedł coaching u Grażyny.

Andrzej Hanisz

LifeCoach i Coach Biznesu

Przyszedłem do Pani Grażynki z fatalnym samopoczuciem i kompletnie zatkanym nosem, z powodu alergii.

Nasza rozmowa zaczęła się od pytań, jak się czuję, czy jestem zmęczony. I tak, po nitce do kłębka Pani Grażyna dotarła do sedna problemu. Po prostu nie słuchałem swojej intuicji, wiele wyborów podejmowałem nie będąc w zgodzie ze samym sobą.

Okazało się, że przekonania i nakazy, które mi wpojono, wywierały na mnie silną presję, na dodatek, kompletnie nie zdawałem sobie z tego sprawy. I to pod ich wpływem podejmowałem błędne dla siebie decyzje.

Organizm nastawiony na najwyższą gotowość został tak osłabiony, że alergia nie odpuszczała, męczył duszący kaszel. Dokuczał bardzo płytki sen, najmniejszy szmer podrywał na nogi. Gdy wstawałem nie czułem w ogóle, że spałem.

Byłem na okrągło zmęczony. Pani Grażynka pomogła mi zrozumieć istotę problemu, i co najważniejsze, pozbyć się go. Pomogła mi spojrzeć na swoje życie z innego punktu widzenia.

Wiem już, Odetkał mi się nos, mogę oddychać pełną piersią. Czuję wielką ulgę, ponieważ już wiem,  jak i czym kierować się w wyborze swojej drogi. Jestem bardzo wdzięczny za inspiracje i pomoc.

Paweł Nowak

Poznaj pisemne podziękowania moich klientów