Jak w 4 godziny zmienić sylwetkę nie do poznania – historia sukcesu Jowity

Pisząc tę relacje na początku chciałam podziękować za pomoc w odzyskaniu siebie.

Być może w  mojej relacji odnajdziesz siebie i choć w ten sposób mogę podzielić się z Tobą moim doświadczeniem i odczuciami.

Może uda mi się wpłynąć na zmianę

Twojego myślenia, bo dowiesz się, że  jest możliwa

błyskawiczna  zmiana postawy i poprawa jakości życia.

Uczynić siebie szczęśliwszą osobą. Zapraszam Cie do swojej historii.

Wyobraź sobie, że  tak lubię teraz siebie, że  trudno mi wracać do tej osoby jaką byłam.  Zakompleksionej i zamkniętej w sobie  unikającej kontaktów towarzyskich.

 

Miałam poczucie, że jestem mało atrakcyjną nie mającą nic do dania. Moja postawa była nieprawidłowa garbiłam się, miałam podniesione  ramiona, które skracały mi szyje    z  widocznym dobrze zarysowanym tzw: drugim podbródkiem. Miałam też duże problemy ze zdrowiem, co sprawiało, że nie wiele mi się chciało robić w życiu.

Nie  potrafiłam sie skupić na jednej rzeczy. Kiedy cos robiłam  szybko o tym zapomniałam i nie dokańczałam zaczętych czynności.

Nie lubiłam swojego ciała, czułam się nie atrakcyjna cały czas miałam wrażenie, że ludzie sie na mnie patrzą i obgadują jaka to ja nie jestem nawet jeśli mnie nie znają.

Czułam sie bezwartościową osobą i nikomu nie potrzebną.Cały czas miałam poczucie winy za rzeczy których nie zrobiłam i przejmowałam się dosłownie wszystkim.

Gdy spotkałam Panią  Grażynkę na swej drodze i zostałam zaproszona  w ramach konkursu ,który organizowała, na darmową 4 godzinny  coaching  wszystko się zmieniło…Po tej sesji  stałam się sobą odzyskałam swoją tożsamość.  Uwierzyłam w siebie i wiem, że mogę wiele dokonać w swoim życiu. :)

Nauczyłam się skuteczni stawiać sobie cele, które  zechcę  zrealizować.

Czuję się teraz silną i wartościową osobą ,pełną energii do życia i dawania innym pozytywnej energii, którą teraz we mnie płynie i to wszystko dzięki pani Grażynce.

Pamiętam co mi mówiła pani Grażynka „nie dzięki mnie to osiągnęłaś ale dzięki sobie gdybyś się  nie chciała zmienić to by się dalej była w tym samym miejscu. Zmiany w Tobie dokonały się  dzięki Twoje pragnienie i Twoja siła płynąca w Tobie dokonała tych zmian. Ja tylko tą siłą dobrze pokierowałam i zainspirowałam Ciebie. Abyś śmiało sięgała po swoje marzenia i realizowała je w swoim życiu.”:) I ta świadomość, że tyle osiągnęłam w tak krótkim czasie dodaje mi skrzydeł. Zmiany jakie osiągnęłam po ćwiczeniach inżynierii ciała i umysłu.

Przed sesją 4 godzinną                                         Po sesji

 

 

 

 

 

 

 

Chodzę cały czas wyprostowana nie garbię się tak jak wcześniej.

Polubiłam swoje ciało co było dla mnie nie do przyjęcia :-) a jednak udało się. dostrzegam to czego wcześniej nie widziałam. Obecnie widzę i wiem jak to zmienić.

Mam też świadomość, że zawsze mogę  zadzwonić do p Grażynki i czerpać dalsze inspiracje Czuje sie pewniejsza siebie i wiem że  dobrze  ukształtuje swoje życie

Wiem też , że życie jest procesem dojścia do swojego szczęścia..

I to wszystko osiągnęłam w ciągu 4 godzin sesji. niewiarygodne lecz prawdziwe.

Ponadto informuję, ze  schudłam 5 kilo  tak jak założyłam w celu postawionym na sesji coachingu w niecały miesiąc i dostałam zatrudnienie na razie na 2 miesiące.Za wszystko bardzo dziękuje:-) Wdzięczna . Jowita Dietrich Pozdrawiam wszystkich kto będzie czytał moją relację.