Jak w 4 godziny zmienić postawę i jakość życia – historia sukcesu Marty.
Panią Grażynkę poznałam podczas kursu pt.”Rehabilitacja dzieci ryzyka” oraganizowanym przez Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu dla lekarzy w trakcie specjalizacji z rehabilitacji medycznej. Prowadziła wykład z kinezjologii edukacyjnej.
Podczas wykładu pokazała nam kilka ćwiczeń poprawiających pamięć, koncentrację oraz ćwiczenia pomagające opanować stres. Wykonywaliśmy je razem z nią i czułam, że są skuteczne.Po wykładzie poprosiłam ją o poradę jak mam radzić sobie ze stresem i poprawić swoją pamięć. Bardzo się ucieszyłam gdy zaproponowała mi 4 – godzinną sesję, nie spodziewałam się, że tak szybko znajdzie tyle czasu żeby mi pomóc.

 

Moim głównym problem od kilkunastu lat były problemy z koncentracją i uczeniem, które narastały z czasem pod wpływem stresu, z którym coraz gorzej sobie radziłam. Było to dla mnie wielką bolączką, gdyż wcześniej uczyłam się bardzo szybko i efektywnie, byłam w stanie zapamiętać bardzo duże ilości informacji.

 

Sesja z Panią Grażynką była bardzo skuteczna, pokazała mi jak radzić sobie ze stresem i poprawiać swoją pamięć.

 

Ale to nie wszystko. Rozwiązała także moje inne problemy takie jak nieprawidłowa sylwetka, bóle kręgosłupa, bóle głowy, brak energii. Teraz mam proste plecy, szczuplejsze uda, znajomi pytają jak mi się udało tak szybko schudnąć.
Jestem bardziej pewna siebie, mam więcej energii do wykonywania codziennych obowiązków.

 

Podczas wykładu i sesji z Panią Grażynką zwróciłam uwagę na jej ogromną wiedzę na temat anatomii człowieka, neurofizjologii oraz funkcjonowania psychospołecznego.

 

Takiej wiedzy może pozazdrościć jej niejeden z lekarzy. Poza tym Pani Grażynka ma ogromne doświadczenie w pracy z ludzkim ciałem, niesamowite wyczucie.

 

Jest osobą niezwykle kreatywną, przez telefon zaleciła mi ćwiczenia na bolące kolano /długa podróż samochodem/, które są bardzo efektywne.

 

Pani Grażyna to wybitny specjalista w swojej dziedzinie, polecam wszystkim zarówno jako kobieta z problemami jak i lekarz.

 

Marta Sykała

Your email address will not be published. Required fields are marked *