Jak w 4 godziny zmienić jakość życia historia sukcesu Żanety.

Witaj dzisiaj dostałam kolejną historię sukcesu!

Gdy trafiłam do Grażynki byłam osobą b.wystraszoną. Bałam się kolejnego dnia, bałam się co przyniesie jutro, a nawet o całą przyszłość swoją i najbliższych mi osób. Ten strach i lęk paraliżował mnie. Teraz wiem, że nie pozwalał mi na rozwój. Mało tego, swoje obawy przelewałam na najlbliższych.

Teraz po sesji z Grażynką NIE BOJĘ SIĘ! Nie boję się jutra. Okazało się, że pewne wydarzenia z mojego życia ukryłam tak głęboko w sobie, że trzymały mnie one w swoich więzach. Zarówno w ciele jak i w duchu. Grażynka dokonała mojej przemiany w ciągu zaledwie 4 godzin. W ciągu tych zaledwie kilku vodzin nie tylko naprawiła mój umysł ale również ciało.

przed sesją 4 h                       po sesji

zaneta przedżaneta 20150513_211620Teraz stojąc przed lustrem widzę szczuplejszą dziewczynę z prostymi nogami, widoczną talią, z prostymi plecami, pewną siebie i co najważniejsze ciekawą jutra. Grażynka spowodowała, że uwierzyłam w siebie, wzrosło moje poczucie bezpieczeństwa, czuję się silniejsza i zmotywowana. A to spowodowało, że życie stało się piękne. Ta zmiana pozwoliła mi rozwijać się na różnych płaszczyznach życia. Nawet na takich o których kiedyś tylko marzyłam. Czułam, że rok 2015 będzie wyjątkowy, że coś się zmieni w moim życiu, że poznam wyjątkowych ludzi.
Grażynka jest taką właśnie wyjątkową osobą. Leczy ciała i umysły. A jedno z drugim idzie w parze. Nie musicie mi wierzyć na słowo, możecie sami tego doświadczyć.

Grażyna Wieczorek, to wspaniała, wyjątkowa, ciepła osoba. Pomogła mi dostrzec jak piękne może być życie. Ile mamy wspaniałych możliwości i jak można cieszyć się życiem

Pozdrawiam żaneta Mierzwa Kozioł

Your email address will not be published. Required fields are marked *