Jak w 4 godziny zmienić jakość życia historia sukcesu Wioletty.

Co ci przeszkadzało w swoim życiu?

W moim życiu przeszkadzało mi brak pewności siebie, niskie poczucie wartości, asertywności, brak energii i radości z życia. Przeszkadzał mi również mój wygląd (przybyło trochę kilogramów), przez to też doskwierały mi bóle kręgosłupa.

Co chciałaś w sobie zmienić w zakresie ciała, relacji z sobą / otoczeniem?

Chciałam być osobą pewną siebie, otwartą, szczęśliwą, radosną, zadowoloną ze swojego wyglądu, wiedzącą czego chce..

Jaką byłaś osobą zanim do mnie przyszłaś?

Gdy przyszłam do Grażynki byłam taką szarą mychą, byłam taka nijaka raz się cieszyłam drugi raz było mi wszystko obojętne. Starałam się pozytywnie myśleć i patrzeć w przyszłość lecz jakoś mi to nie wychodziło, wszystko było takie monotonne dzień mijał za dniem.

Czego oczekiwałaś po sesji?

Idąc na sesję myślała, że będzie to takie wstępne spotkanie na którym zostaną ustalone zasady działania, a tu zaskoczenie bo w ciągu paru godzin Grażynka dokonała przemiany mojego ciała i umysłu.

W tym dniu, gdy jechałam na to spotkanie byłam tak zmęczona po paru dniach 12-godzinnej nocnej pracy, byłam obolała, bolał mnie krzyż, plecy i nogi oraz odczuwałam ogólne zmęczenie.

Grażynka zaczęła sesję od przemiany  mojego sposobu myślenia, mojego podejścia do życia, osiągniecia wyznaczonych przeze mnie celów itd. Potem był trening ciała, poprawa postawy, wcięcia w tali, poprawy owalu twarzy itd. Ten trening nie był lekki, ale efekt końcowy był magiczny, nagle poczułam przypływ energii (mimo wcześniejszego mocnego zmęczenia), minęły moje bóle pleców i nóg, czułam się taka lekka i przez to poczułam się radośniejsza. Wracając do domu ze spotkania cieszyłam się z osiągniętych celów.

Czy Twoje oczekiwania, co do rezultatów się sprawdziły, czy może są o wiele większe niż się spodziewałaś?

Teraz zaglądając w lustro widzę, że moja twarz zrobiła się smuklejsza, jestem szczuplejsza z widoczniejszą talią, prostą postawą. Uwierzyłam w siebie, otworzyłam się na ludzi, potrafię się postawić i powiedzieć „nie” jak coś mi nie pasuje.

przed wiola 20150609_190339 I111MG_20150609_210314

 

 

Nie miałam obaw. Byłam ciekawa jak będzie wyglądać to spotkanie, ta przemiana i jaki będzie efekt końcowy.

Jakie miałaś wątpliwości?

Nie miałam wątpliwości. Zastanawiało mnie tylko na czym to będzie polegać i o co w tym chodzi.

Co Cię przekonało do tego, że warto było mi zaufać?

By Tobie zaufać przekonało mnie spotkanie Ciebie w gabinecie PURE WHITE Iwony Brucha –Słaby, tam zauważyłam, że tryskasz pozytywną energią i radością życia.

Dlaczego skorzystałabyś raz jeszcze z moich usług?

Skorzystałabym jeszcze raz z pomocy Grażynki by pogłębić osiągnięcia i głębiej się rozwijać.

Co myślisz o współpracy ze mną i dlaczego mnie polecasz?

Grażyna Wieczorek jest pełną energii, pozytywną, miłą i ciepłą osobą z poczuciem humoru. Pomogła mi uwierzyć w to, że mogę być „orłem i wyjść z kurnika”, jak można się cieszyć życiem, myśleć pozytywnie i stopniowo osiągać wyznaczone cele, które wcześniej sobie wyznaczyłam. Przez tą przemianę zmienił się mój wygląd, kontakt z ludźmi.

Grażyna jest jak Anioł Stróż, jej umiejętności są wspaniałe.

Dziękuję Ci Grażynko za to co robisz z całego serca.

Your email address will not be published. Required fields are marked *