Co nowego Cię czeka w 2010?

Od ponad roku przygotowujemy koncepcyjnie nowy projekt rozwojowy o dumnej nazwie „Grupa Ekspercka RadamirPolska”

Znaleźliśmy sposób na błyskawiczną, bezpieczną i wysoce skuteczną mobilizację sił regeneracyjnych ludzkiego organizmu.

Projekt jest jeszcze w fazie startu, dogrywamy zespół ekspercko-badawczy, dopieszczamy strategię, ale pragnę się z Tobą tym sposobem podzielić jak najszybciej.

Czego potrzebujesz?

– Wiedzy aby poznać fundamenty Twojego zdrowia.
– Doświadczenia innych, aby szybko i bezboleśnie wziąć zdrowie w swoje ręce.

Strona to propozycja pokazania Tobie jak nowa technologia zdrowia wychodzi Ci na przeciw w trosce o Twoje zdrowie. Tak, abyś był zdrowszy i miał więcej energii do realizacji swoich marzeń.

W projekcie umieszczamy artykuły,filmy wideo i e-booki. Przedstawimy najnowsze osiągnięcie technologii zdrowia: medyczny wielofunkcyjny aparat Radamir jako sprawdzony sposób  mobilizacji sił regeneracyjnych organizmu.

Być może tak jak ja dbasz o zdrowie dostarczasz swojemu organizmowi wszystkiego co najlepsze: dobrego pożywienia,witamin i suplementów.

Czy zdajesz sobie sprawę,bo ja nie zdawałam,że nie wszystko co dostarczasz organizmowi jest przyswajane? Mimo dbania o zdrowie, poprzez stosowanie ćwiczeń, suplementacji nie miałam energii, czułam się zmęczona i często zapadałam na infekcje.Wysunęłam hipotezę, że ktoś mi podkradał te najlepsze kąski!

Czy wiesz kto to?

To pasożyty.  Bardzo im zależało, żeby wygrać i dobrze się osiedlić w moim organizmie. Później zrozumiałam, że pasożyty mają swoich sprzymierzeńców: grzyby, bakterie chorobotwórcze i wirusy. One  atakują, kiedy organizm jest osłabiony. Zainteresowanym osobom polecam obejrzenie filmu „Pasożyty wewnątrz nas”.

Co możesz zrobić?

Zastosowałam aparat medyczny Radamir, generujący taką częstotliwość, która stwarza niesprzyjające warunki dla rozwoju pasożytów, wirusów i bakterii. Jego celem jest osłabienie ich na tyle, aby system immunologiczny sam świetnie sobie z nim poradził.

Należy tu wziąć pod uwagę,że sprawność systemu immunologicznego i usuwania metabolitów z organizmu może się zmniejszać podczas chorób i wraz z wiekiem.

Powstaje pytanie. Jak wzmocnić układ odpornościowy?

Tutaj też aparat Radamir przynosi rozwiązanie.To jest naprawdę nowa technologia zdrowia – odpowiednio skonfigurowany zapis ziół wzmacniających pracę  nerek, jelit i wątroby jest najlepszym sposobem na mobilizację rezerw organizmu i zdrowie.

Jeśli podoba Ci się to rozwiązanie, to weź swoje zdrowie w swoje ręce. Zespół ekspertów zdrowia pomoże Ci postawić pierwsze kroki, abyś Ty i Twoja rodzina maksymalnie cieszył się doskonałym zdrowiem.

  • AGNIESZKA

    DOKONAŁAŚ CUDU; PROFESJONALNA A WIĘC PRZYSTĘPNA ,MIŁA ,MĄDRA ,ZDROWA STRONA A WIADOMOŚCI ZASTOSOWANE W ŻYCIU PRZYCZYNIĄ SIĘ DO COFNIĘCIA „ZEGARA BIOLOGICZNEGO” POZDRAWIAM

  • Tadeusz

    Nie czarodziejka a robi natychmiastowe zmiany,postępy niewiarygodne :byłem z synem(13lat) ,ma problemy w nauce i po ciężkiej 4 godz.pracy p.Grażynki był zmotywowany ,zrelaksowany ,czytał pierwszy raz nieznany mu trudny text i zreferował go jakby to była jego praca doktorska.Odkryła mu jego potencjał ,zdolności ,wiarę w siebie,pokazała sposób na bycie lepszym , jak ćwiczyć aby łatwiej i przyjemniej osiągać postępy na przyszłość.

    Ojciec kochanego Pawełka